INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Firma inWire świadczy kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych w obiektach budownictwa ogólnego i handlowego. Wykonujemy również remonty i modernizacje starych instalacji elektrycznych oraz okresowe pomiary ochronne.

 
 
 
 
 
 
 

 
 
INSTALACJE ODGROMOWE

Współczesne domy charakteryzują się dużym nasyceniem urządzeniami elektronicznymi. Urządzenia takie mogą zostać uszkodzone już nie tylko przy bezpośrednim wyładowaniu w obiekt, lecz podczas wyładowania w znacznej odległości. Straty spowodowane wyładowaniami atmosferycznymi, w zależności od typu obiektu mogą być wyższe niż koszt wykonania takiej instalacji.

Instalacje odgromowe wykonujemy na:
- domach jednorodzinnych,
- domach wielorodzinnych,
- obiektach użyteczności publicznej.
 

Jeżeli masz wątpliwości czy jest Ci potrzebny piorunochron nie wahaj się zapytać - odpowiemy na każde nurtujące Cię pytania.
  

ELEKTRYCZNE OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Ogrzewanie podłogowe zapewnia wyższy komfort cieplny niż tradycyjny system z grzejnikami zawieszonymi na ścianach. Kaloryfer nagrzewa powietrze na wysokości głowy i powoduje silny przepływ powietrza w kierunku sufitu; natomiast po ochłodzeniu się, powietrze opada w dół i wywołuje wrażenie zimnego przeciągu na wysokości stóp. 

Ciepło wydzielane przez powierzchnię podłogi powoduje jedynie słabo odczuwalny ruch powietrza ku górze, co w dużym stopniu ogranicza przenoszenie się kurzu. 

Przewody grzejne mogą być układane w podłogach betonowych, pod podłogami drewnianymi oraz podczas remontów pomiędzy starym i nowym pokryciem posadzki.  

Systemy ogrzewania podłogowego DEVI charakteryzują się bardzo wysoką trwałością i nie wymagają praktycznie żadnej obsługi technicznej. W typowych warunkach można przyjąć, że trwałość kabli i mat grzejnych jest taka sama jak budynku, w którym zostały zainstalowane. 10-letnia gwarancja Kable deviflex™ i maty grzejne devimat™ objęte są 10-letnią gwarancją producenta.
Używamy sprawdzonych i wysokiej jakości materiałów!

Stosujemy osprzęt...Stosujemy osprzęt... Stosujemy osprzęt...Stosujemy osprzęt...Stosujemy osprzęt... Stosujemy osprzęt...Stosujemy osprzęt...