Inteligentny dom, to budynek, w którym wszystkie instalacje zintegrowane są w jedną. Poszczególne czujniki komunikują się ze sobą i reagują na zmiany w otoczeniu. Dzięki temu sterowanie systemem alarmowym, oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją czy roletami nie wymaga od użytkownika żadnego wysiłku. Wszystkie akcje w inteligentnym domu mogą być podejmowane przez system automatycznie. 
 
Instalujemy  polski system AMPIO, który jakościowo nie odbiega od zachodnich systemów i jest w rozsądnej cenie!
Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi możliwościami na stronie producenta >> www.ampio.com.pl 

 KOMFORT
       Dzięki zastosowanym w domu czujnikom, będą reagować na zmieniające się natężenia słońca, wysokie i niskie temperatury. Rano światła mogą załączać się powoli, by nie oślepiać użytkownika, a ustawiona odpowiednio temperatura zapewni komfortowe warunki do odpoczynku. Możemy zapomnieć o rutynowych, codziennych czynnościach. Wiele z nich system wykonuje automatycznie, a wszystkimi możemy sterować za pomocą wielofunkcyjnych przycisków w panelu sterującym, a także zdalnie przy użyciu pilota, telefonu czy tabletu.

BEZPIECZEŃSTWO
        Inteligentny dom uchroni nas przed włamaniem i kradzieżą, jak i przed potencjalnym pożarem czy zalaniem. System alarmowy można zaprogramować zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. W chwili wykrycia intruza na terenie naszej posesji informacja o włamaniu może dotrzeć do nas w postaci informacji wyświetlającej się na telefonie, alarm może być połączony z sygnałem dźwiękowym, lub cichym powiadomieniem odpowiednich służb monitorujących budynek, co ułatwi ich schwytanie. 

OSZCZĘDNOŚĆ
        W obecnych czasach oszczędność energii elektrycznej i cieplnej, w bezpośredni sposób przekłada się na oszczędności finansowe oraz ochronę środowiska. Dlatego priorytetową sprawą staje się oszczędność i optymalizacja poziomu jej zużywania. Kontrolowane jest zarówno zużycie energii związanej z oświetleniem, energii elektrycznej pobieranej przez pewne urządzenia elektroniczne i energii związanej z ogrzewaniem domu (i wody). Najwięcej zaoszczędzić można na ogrzewaniu. Używamy sprawdzonych i wysokiej jakości materiałów!

Stosujemy osprzęt...Stosujemy osprzęt... Stosujemy osprzęt...Stosujemy osprzęt...Stosujemy osprzęt... Stosujemy osprzęt...Stosujemy osprzęt...