AMPIO to innowacyjny system sterowania oświetleniem oraz innymi urządzeniami elektrycznymi do ogrodu.  System pomoże Ci pięknie wyeksponować rośliny, drogi wodne lub rzeźby, harmonijnie oświetlić ścieżki i tarasy tworząc przepiękne sceny i kompozycje. Z pomocą Ampio wszystko to będzie się włączało automatycznie po wykryciu ruchu, przy określonym stopniu jasności lub o ustalonych porach dnia, miesiąca czy roku. Dodatkowo system pozwoli Ci na stworzenie pięknych scen świetlnych, które uruchomisz za pomocą pilota, panelu naściennego lub komputera czy smartfonu. 

  
 
 
Poszczególne urządzenia lub sceny mogą zostać uruchomione na różne sposoby:

 
  • automatycznie - na podstawie informacji z czujnika ruchu lub domofonu
  • automatycznie - na podstawie informacji z czujnika jasności
    np.  automatycznie ustawia wybraną scenę świetlną o zachodzie słońca i wyłącza ją o świcie.

  • automatycznie - o określonych godzinach. System umożliwia automatyczną zmianę scen np. co godzinę, aby w Twoim ogrodzie zawsze się coś działo. Dodatkowo pozwala na ustalenie indywidualnego harmonogramu na każdy dzień tygodnia.
  •  manualnie - za pomocą komputera, panelu naściennego, pilota lub smartfonu czy tabletu
    np. za pomocą jednego przycisku możesz oświetlić altankę i rabatki wokół niej na spotkanie z gośćmi. Możesz także zmienić scenę i zapisać te zmiany.

 
Używamy sprawdzonych i wysokiej jakości materiałów!

Stosujemy osprzęt...Stosujemy osprzęt... Stosujemy osprzęt...Stosujemy osprzęt...Stosujemy osprzęt... Stosujemy osprzęt...Stosujemy osprzęt...